ДИЗАЙН І ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ

 

Доопрацювання або розробку макетів без виробництва продукції НЕ РОБИМО!

стрелка РОЗРОБКА МАКЕТІВ 

Пакет «Простіше простого!»  - вiд 200 грн.
Технічний дизайн за чітким технічним завданням.
Суть пакета. У Вас вже все є: готова ідея, набраний текст, назву шрифтів, картинки і позитивний настрій. Дизайнер легким рухом руки перетворює все це в запаморочливий макет. Орієнтовний термін розробки макета становить 1 - 2 дні. У вартість пакету входить розробка одного варіанту і до двох правок по ньому!

Пакет «Трошки креативу!» - вiд 500 грн.
Колективна робота в тандемі дизайнер-замовник.
Суть пакета. У Вас є ідея, логотип і набраний текст. Дизайнеру залишається тільки додати родзинку і втілити в життя Вашу саму потаємну мрію - створити макет мрії, який вже Вам сниться ночами. Буквально 2 - 4 дня і можна сміливо відзначати ще одну успішно вирішену задачу. У вартість пакету входить розробка двох варіантів і до трьох правок по одному з них!

Пакет «Олл інклюзив!»   - вiд 1500 грн.
Розробка з нуля.
Суть пакета. У Вас нічого немає. Ні логотипу, ні тексту, ні, тим більше, бренд-бука. Ні-чо-го, крім смутного уявлення концепції і бажання отримати супер-макет. Колективно налаштувавшись на вселенські потоки геніальних ідей, дизайнер і його муза створять шедевр світового масштабу, який змусить Ваших конкурентів кусати лікті від безвиході. На це, звичайно, знадобиться час. Квапити генія не можна! Тому орієнтовний термін розробки макета від 4-х днів. У вартість пакету входить розробка трьох варіантів і до трьох правок по одному з них!


стрелка ДООПРАЦЮВАННЯ МАКЕТІВ 

Пакет «Уже готовий!» - вiд 100 грн.
Суть пакета. У Вас вже є електронний макет, але в ньому потрібно зробити невеликі правочкі, зовсім маленькі.

Пакет «Потрібно попрацювати!» - вiд 300 грн.
Суть пакета. У Вас вже є макет, але роботи там - не початий край. Та ще й додати щось потрібно, чого, як зазвичай, ні у кого немає, крім нашого дизайнера - крихту таланту і вишуканого смаку!

Послуги з доопрацювання макетів здійснюється за умови, що Ваші макети можна редагувати!


стрелка ВИМОГИ ДО МАКЕТІВ

Вимоги до матеріалів, що надаються

  1. Готовий оригінал-макет повинен бути підготовлений
    в одній з наступних програм (ТІЛЬКИ ПІД РС):

Adobe Illustrator, CorelDraw.

Вітається здача макетів в форматі PDF! Файли повинні бути записані з якістю «press quality», з підключеним профілем кольороподілу (CMYK). Якщо пакет двошовний і має різне зображення на кожній з частин, то необхідно макет кожної з частин пакета подати окремим файлом.

Макети, надані в програмах MS Excel, Word, PowerPoint не є готовим оригінал-макетом і приймаються тільки в якості матеріалів для роботи.  

  1. Вимоги до використаним в макеті зображень, об'єктів:

Растрові зображення - повинні бути записані в форматах tif, psd з дозволом 300 dpi, в світловому просторі - CMYK, з вбудованим профілем. Розподіл в CMYK проводиться за допомогою профілю Eurostandart (Coated), 17%, GCR, Light.
Векторні зображення - повинні бути записані в початкових форматах програм Adobe Illustrator, CorelDraw: EPS, AI, CDR в колірній палітрі CMYK. Файли, створені в CorelDraw, що не перезаписувати в Adobe Illustrator і навпаки.
Мінімальна товщина використовуваних ліній - 0,3 pt. Текст повинен бути переведений в криві! Не бажано використання ефектів типу: прозорості, тіні, лінзи, заливки «Pattern» і т.д. Чисто чорним елементів обов'язково привласнити опцію «overprint», якщо інше не передбачено за концепцією макета.

  1. Технологічні вимоги до макетів:
  • Разом з макетом повинні бути надані всі використовувані шрифти (не бажані TrueType-шрифти і ні в якому разі не можна використовувати системні шрифти (Arial, TimеsNewRoman і т.д.)). Також повинні бути надані ілюстрації, які використовуються в макеті.
  • Якщо друк буде здійснюватися тріадними фарбами (CMYK), то в макеті не повинні бути присутніми фарби типу PANTONE, і, відповідно, в макетах, що використовують колірний простір PANTONE не повинно бути об'єктів в CMYK. Виняток становлять макети, в яких поєднання кольорів PANTONE і CMYK є невід'ємною частиною дизайнерської ідеї.
  • Якщо зображення доходить до краю (під обріз) обов'язково зробити з усіх боків по 3 мм на виліт.
  • Контур биговки пакета завжди ставити окремим шаром і обов'язково привласнювати опцію «overprint».

Якщо потрібно наша доробка, то необхідні вихідні растрові файли пошарово, і текст не в кривих (з необхідними шрифтами), можна окремим файлом у форматах doc, txt, rtf.

Носії інформації:

Файли можна заливати на файлообмінники і відправляти посилання на електронну пошту, або відправляти безпосередньо на електронну пошту, якщо розмір файлу до 10 мБ. Рекомендуємо відправляти заархівовані макети, щоб уникнути проблем з некоректним відображенням наповнення, в разі збою при скачуванні макета.

 

 


Інші проекти компанії: print.com.ua   konverty.com.ua     

Час завантаження сторінки: 0,0307 s