НОВИНИ

Тільки найостанніші і цікаві події нашої компанії зібрані в даному розділі. Ми сподіваємося, що наші новини будуть як цікаві, так і корисні для відвідувачів сайту Фабрики Пакетів. 

ДРУК ПАПЕРОВИХ ПАКЕТІВ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК
Технології друку і післядрукарської обробки на сучасному обладнанні в наш час дозволяють зробити паперові пакети з друком практично будь-якої складності. Паперові пакети можуть бути як бюджетними, по типу продуктових пакетів, зроблених з крафт-паперу, так і VIP рівня - зі складними дизайнерськими рішеннями: двосторонньої захисної ламінуванням, друком зсередини, різного роду декоруванням та аплікаціями, висічкою віконець, складним конструктивом і навіть з ароматизацією.

ДЕТАЛЬНО...


ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ ДЛЯ КВІТІВ
Швидкими темпами розвивається напрямок виробництва паперових пакетів для квітів. Адже паперові пакети для квітів - це красива і зручна упаковка для будь-якого букета. Ми пропонуємо своїм клієнтам виробництво паперових пакетів для квітів різних форм і розмірів, з мотузковими і стрічковими ручками.

ДЕТАЛЬНО...


ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ ДЛЯ ПОДАРУНКІВ
Паперові пакети - це відмінний зручний спосіб красиво і ефектно вручити який-небудь подарунок. Якщо друк на паперових пакетах буде з красивим і цікавим принтом, то, поза всяким сумнівом, ваш подарунок або презент викличе ще більше позитивних емоцій. Свята не за горами!

ДЕТАЛЬНО...


ЕКОНОМТЕ РАЗОМ З НАМИ!
За роки роботи Фабрика Пакетів виготовила і активно пропонує своїм клієнтам велику кількість готових штампів, для виробництва паперових пакетів. Штампи - це не дешева витратна складова, яка впливає на кінцеву вартість паперових пакетів. Виробництво паперових пакетів під готовий штамп - це відмінна можливість заощадити!

ДЕТАЛЬНО...


    Інші проекти компанії: print.com.ua   konverty.com.ua     

    Час завантаження сторінки: 0,0435 s