НОВИНИ

Тільки найостанніші і цікаві події нашої компанії зібрані в даному розділі. Ми сподіваємося, що наші новини будуть як цікаві, так і корисні для відвідувачів сайту Фабрики Пакетів. 

ЕКОНОМТЕ РАЗОМ З НАМИ
За роки роботи Фабрика Пакетів справила і активно пропонує своїм клієнтам велику кількість готових штампів, для виробництва паперових пакетів. Штампи - це не дешева витратна складова, яка впливає на кінцеву вартість паперових пакетів. Виробництво паперових пакетів під готовий штамп - це відмінна можливість заощадити!

ДЕТАЛЬНО...


ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ ДЛЯ ПОДАРУНКІВ
Паперові пакети - це відмінний зручний спосіб красиво і ефектно вручити який-небудь подарунок. Якщо друк на паперових пакетах буде з красивим і цікавим принтом, то, поза всяким сумнівом, ваш подарунок або презент викличе ще більше позитивних емоцій. Свята не за горами!

ДЕТАЛЬНО...


ПАПЕРОВІ ПАКЕТИ ДЛЯ КВІТІВ
Швидкими темпами розвивається напрямок виробництва паперових пакетів для квітів. Адже паперові пакети для квітів - це красива і зручна упаковка для будь-якого букета. Ми пропонуємо своїм клієнтам виробництво паперових пакетів для квітів різних форм і розмірів, з мотузковими і стрічковими ручками.

ДЕТАЛЬНО...


ДРУК ПАПЕРОВИХ ПАКЕТІВ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК!
Технології друку і післядрукарської обробки на сучасному обладнанні в наш час дозволяють зробити паперові пакети з печаткою практично будь-якої складності. Паперові пакети можуть бути як бюджетними, по типу продуктових пакетів, зроблених з крафт-паперу, так і VIP рівня - зі складними дизайнерськими рішеннями: двосторонньої захисної ламінуванням, печаткою зсередини, різного роду декоруванням та аплікаціями, висічкою віконець, складним конструктивом і навіть з ароматизацией .

ДЕТАЛЬНО...


    Інші проекти компанії: print.com.ua   konverty.com.ua     

    Час завантаження сторінки: 0,0499 s